Nešiojamų kompiuterių taisymas

 

Nešiojamas kompiuteris seniai ir tvirtai įėjo į mūsų gyvenimą ir tapo nepakeičiamu bičiuliu. Darbas su tekstais, dokumentais, žaidimai, internetas, socialiniai tinklai tapo būtinais šiuolaikinio žmogaus atributais. Tačiau gyvenime būna momentų, kai nešiojamas kompiuteris, kaip ir bet koks kitas elektroninis pagalbininkas, pareikalauja dėmesio sau. Ant klaviatūros užpilta kava, kritimas nuo sofos ant grindų, atsitiktinis Jūsų augintinių poveikis, buitinės dulkės, aukšta aplinkos temperatūra – dėl šių priežasčių prietaisas nustoja veikti. Nereikia pulti į neviltį ir graužti save. Mūsų specialistai mikliai imsis darbo ir per trumpiausią laiką atgaivins nešiojamą kompiuterį. Apsilankykite pas mus Jums patogiu laiku.

Mūsų serviso centras siūlo nešiojamų kompiuterių bet kokio sudėtingumo remontą. Tai matricos pakeitimas, lusto perlitavimas, klaviatūros pakeitimas, motininės plokštės remontas, keitiklio pakeitimas, nešiojamo kompiuterio modernizavimas (talpesnio standžiojo disko montavimas, operatyvios atminties apimties padidinimas,  SSD kaupiklio montavimas, DVD sąsajos montavimas) ir dar daug kas. Skambinkite mums ir gaukite nemokamą konsultaciją.

Naudodami šiuolaikinę profesionalią įrangą (IK Termo PRO 650), mes atliksime darbą kokybiškai ir laiku.

 

 

Stalinių kompiuterių taisymas

 

Nors vis daugiau žmonių renkasi nešiojamus kompiuterius ir mobilius įrenginius, staliniai kompiuteriai dar negreitai išeis į atsargą. Kompiuteris, kaip ir kiti sudėtingi įrengimai, po tam tikro laiko gali pradėti ožiuotis. Niekas taip neerzina ir nesupykdo, kaip neišsaugotas referatas, ataskaita arba kursinis darbas, prie kurio Jūs sėdėjote visą vakarą, o kompiuteris padarė klaidą ir persikrovė. Visur esantys kompiuteriniai virusai, kurie gali ne tik pažeisti informaciją, bet ir perduoti sukčiams Jūsų slaptus duomenis (slaptažodžius, kredito kortelių numerius…).  Jeigu nenorite netekti laiko, pinigų ir išsaugoti nervus, mes rekomenduojame atlikti reguliarią kompiuterio diagnostiką ir aptarnavimą. Tai leis mums išaiškinti būsimas problemas ir pašalinti jas pačioje užuomazgoje. Bet jeigu gedimas vis dėlto įvyko, nenusiminkite. Mūsų profesionalų komanda, turinti didžiulę patirtį, padės prikelti Jūsų kompiuterį gyvenimui.

 

Jeigu Jūsų kompiuteris:

– „stabdo“,

–  triukšmingai veikia,

– „pakimba“,

– pamažu pasikrauna,

– „netempia“ šiuolaikinių žaidimų,

– pateikia pranešimus, kad turite kam nors sumokėti pinigus,

– elgiasi neadekvačiai (priedai patys pasileidžia arba išsijungia),

nedelsiant kreipkitės į mūsų serviso centrą. Mes padėsime Jums greitai atsikratyti problemų, ir Jūs galėsite dirbti kompiuteriu, jausdami malonumą.

 

 

Monitorių taisymas

 

Monitorius užima ypatingą ir vieną svarbiausių vietų, dirbant kompiuteriu, nes būtent monitoriaus pagalba mes gauname visą informaciją. Tačiau nieko nėra amžino, tad ir monitorius gali sugesti. Tai dar nereiškia, kad reikia keisti jį. Mūsų specialistai atliks diagnostiką ir pakeis neveikiantį elementą. Tai tikslinga ir naudinga. Vidutiniškas monitoriaus remontas trunka 1 savaite ir kainuoja apie 40 eurų.