Sąžiningumas, patikimumas, garantija!

 

Sąžiningumas, patikimumas, prieinamos kainos – tai svarbiausi kompiuterių serviso mouse.lt darbo principai.

Stalinių ir nešiojamų kompiuterių remontas Vilniuje – jau kreipimosi dieną išvažiuojant ne tik į miestą, bet ir į rajoną! Į mus kreipiasi ir privatūs asmenys, ir firmos, neturinčios sistemos administratoriaus etato. Mouse.lt paslaugomis naudojasi žmonės, kurie kreipiasi parekomendavus klientams, draugams, verslo partneriams, ir tokių klientų – maždaug pusė. Mes labai branginame savo reputaciją, todėl būkite tikri: darbą atliksime optimaliais terminais ir aukščiausiu lygiu!

 

Konsultacijos – tai svarbu!

 

Taigi, sugedo Jūsų stalinis arba nešiojamas kompiuteris. Ką daryti?

  • Pirmas žingsnis: skambinate mums telefonu 8 618 58587.
  • Antras žingsnis: mes telefonu suteikiame nemokamą konsultaciją.

Remontuodami kompiuteris, iš pradžių mes visada suteikiame konsultaciją. Tai leidžia gana tiksliai nustatyti gedimo mastą ir pranešti kainą. Mes neremontuojame kompiuterių, kol klientas neinformuotas apie kainą.

 

Diagnostikos būtinybė.

 

Kvalifikuotas meistras niekada neignoruoja diagnostikos. Todėl jeigu kas nors siūlo Jums savo paslaugas, žadėdamas be diagnostikos pašalinti bet kokį, net ir mažiausią gedimą, tai turėtų suneraminti Jus. Juk šiuolaikinė kompiuterinė technika – tai sudėtingas elektroninis „organizmas“, kurio elementai glaudžiai susiję tarpusavyje. Būtent diagnostika leidžia meistrui ištirti jį nelyginant gydytojui ir nustatyti negalavimą. Jūs turite atminti, kad tik tikslus gedimo nustatymas gali garantuoti kokybišką ir nebrangų Jūsų technikos remontą, ir „saviveikla“ čia neleistina.

 

Keletas žodžių apie nepadorumą …

 

Bičiuliai, jeigu Jūs aptikote skelbimą, kuriame firma siūlo nemokamą diagnostiką, Windows instaliavimą už 8 eurus, virusų išvalymą už 5 eurus ar dar juokingesnę kainą, netikėkite! Jus mulkina arba tikslingai mėgina apgauti. Patikėkite, nė vienas specialistas, profesionaliai teikiantis tokias paslaugas, už tokius pinigus nedirba. Padorus meistras iš pradžių konsultuoja klientą ir tik tada kalba apie kainą.

 

Kaip mes dirbame?

 

Mūsų darbo diena prasideda 10 ryto ir trunka iki 19 valandos (atsižvelgiant į priėmimo tašką). Telefonu konsultuojame nemokamai ir nedarbo dienomis. Turite klausimų? Skambinkite, mes išsamiai atsakysime į juos visus, be to, paaiškinsime ir patarsime.

Mūsų budintis numeris: 8 618 58587, mouse.lt